Skip to content

Kontakt

Vi svarar gärna på dina frågor!

Bakom Digiresan står Göteborgs Tekniska College, IDC West Sweden, IUC Halland, IUC Sjuhärad tillsammans med IUC Väst. Kontakta oss gärna vid stora som små frågor!

Göteborgsregionen

Noomi Bergström
Projektkoordinator
noomi.bergstrom@gtc.com
0708 - 58 19 55

Johannes Persson
Projektkoordinator
johannes.persson@gtc.com
0708 - 58 19 13

Halland

Pontus Lindström
Projektkoordinator

pontus@tek.se
070 - 866 04 02

Skaraborg

Anna German
Kommunikatör
anna.german@idcab.se
0500 - 50 25 13

Marie Brehag Von Haugwitz
Projektkoordinator
marie.brehag.von.haugwitz@idcab.se

0500 - 50 25 11

Marie Hult
Projektkoordinator
marie.hult@idcab.se
0500 - 50 25 21

Sjuhärad

Jan Andersson
Projektkoordinator
jan.andersson@iuc-sjuharad.se
0702 - 75 23 75

Goran Aliskanovic
Projektkoordinator
goran.aliskanovic@iuc-sjuharad.se

0705 - 599972

Fyrbodal

Olle Söderqvist
Projektledare
olle.soderqvist@iucvast.se
0762 - 13 21 52

Gruppmote Digiresan