Skip to content

Kontakt

Vi svarar gärna på dina frågor!

Bakom Digiresan står Göteborgs Tekniska College, IDC West Sweden, IUC Halland, IUC Sjuhärad tillsammans med IUC Väst. Kontakta oss gärna vid stora som små frågor!

Göteborgsregionen

Mats Kilander
Projektledare
mats.kilander@gtc.com
0708-58 19 99

Noomi Bergström
Projektkoordinator
noomi.bergstrom@gtc.com
0708-58 19 55

Emina Atic
Projektkoordinator
emina.atic@gtc.com
0708-58 19 21

Karin Bergman
Administratör
karin.bergman@gtc.com
0708-58 19 08

Hanna Geterud
Kommunikatör
hanna.geterud@gtc.com
0708-58 19 40

Erica Blom
Effektiva lärformer
erica.blom@gtc.com
0708-58 19 35

Lisa Lindén
Jämställdhetsexpert
lisa.linden@netafen.se
0708-91 59 75

Marianne Tennes
Ekonomi
marianne.tennes@gtc.com
0708-58 19 02

Halland

Nasim Oveissi
Projektkoordinator

nasim@tek.se
0763-095335

Skaraborg

Elin Overgaard
Projektkoordinator
elin.overgaard@idcab.se
0500 - 50 25 05

Sjuhärad

Jan Andersson
Projektkoordinator
jan.andersson@iuc-sjuharad.se
0702-75 23 75

Anna Lindström
Projektkoordinator
anna.lindstrom@iuc-sjuharad.se
0705-59 99 53

Fyrbodal

Olle Söderqvist
Projektledare
olle.soderqvist@iucvast.se
0762-13 21 52

Daniel Walter
Projektkoordinator
daniel.walter@iucvast.se
0703-11 10 66

Gruppmote Digiresan